Drentse kampioenschappen tafeltennis

Prachtig toernooi

Coevorden – Afgelopen weekend, vanaf vrijdagavond tot en met de zondagmiddag, hebben in Sportcomplex De Swaneburg in Coevorden de Drentse Kampioenschappen tafeltennis plaatsgevonden. Het was de tweede keer achtereen dat Tafeltennisvereniging Globe Hou Tafel “77 uit Coevorden met behulp van de sponsoren DIBO Opleidingscentrum, Area Reiniging en Globe Verenfabriek de kampioenschappen organiseerde. In de perfect ingerichte zaal is er door de veteranen, jeugd en senioren gestreden om de punten. Voor het eerst in het bestaan van TTV Hou Tafel ’77 werd de verenigingsprijs bij de senioren in de wacht gesleept. Als organiserende vereniging en ook nog in het jubileumjaar (40) was dat een mooie opsteker en een goede impuls om ook de komende jaren het toernooi te organiseren.

 

Hieronder de uitslagen:

Veteranen

     

Poule A

       
 

1e plaats

Gert jan Huiskes

 

Vinkhuizen

 

2e plaats

Erik v/d Haar

 

Deto

 

3e plaats

Richard Rozien

 

Midstars

         

Poule B

       
 

1e plaats

 Joel Aiyamekhue

 

Midstars

 

2e plaats

Erik Richel 

Midstars

 

3e plaats

Rudi Timmerman

 

Deto

         

Poule C

       
 

1e plaats

Harry van Wezel

 

Deto

 

2e plaats

Zeger Plug

 

Meppel

 

3e plaats

Hans Valster

 

Reflex

         

Poule D

       
 

1e plaats

Tamme Beenes

 

Midstars

 

2e plaats

Sjoerd Spoelstra

 

Delta impuls

 

3e plaats

Rob Boudestein

 

Reflex'65

 

Jeugd

       

Dubbels

       

Poule A

       
 

1e plaats

Janine Grootjans / Fleur Hoogeveen

 

TTV Emmen

 

2e plaats

Kaj Ronde / Brent Ronde

 

De Treffers '70

         

Poule B

       
 

1e plaats

Casper Stein / Jerrie Hazeveld

 

ttv Assen

 

2e plaats

Thijmen Boerland / Jeroen Boerland

 

Globe Houtafel

         

Table stars Top

     
 

1e plaats

Renzo Beekelaar / Janique Zwiep

 

Reflex'65

 

2e plaats

Xem Reurink / Levia Halm

 

Dedemsvaart

         

Table stars

     
 

1e plaats

Dylano Speller  / Christian van Room

 

De Treffers '70 / Reflex

 

2e plaats

Ergun Kolijn / Sophie Jeantot

 

TTV Emmen

         

Enkelspelen

     

Poule A

       
 

1e plaats

Fleur Hoogeveen

 

TTV Emmen

 

2e plaats

Kaj Ronde

 

De Treffers

 

3e plaats

Merlijn Brands

 

De Treffers

         

Poule B

       
 

1e plaats

Jerrie Hazeveld

 

TTV Assen

 

2e plaats

Casper Stein

 

TTV Assen

 

3e plaats

Kai Timmer

 

De Treffers

         

Table stars Top

     
 

1e plaats

Janique Zwiep

 

Reflex

 

2e plaats

Dylano Speller

 

De Treffers

 

3e plaats

Renzo Bekelaar

 

Reflex

         

Table stars

     
 

1e plaats

Ergun Korijn

 

TTV Emmen

 

2e plaats

Christian van Room

 

Reflex

 

3e plaats

Senna Weggen

 

Hou-Tafel

         

Beste twee Junioren

     
 

1e plaats

Frank Duijnisveld

 

De treffers

 

2e plaats

Janine Grootjans

 

TTV Emmen

         

Beste twee Kadetten

     
 

1e plaats

Fleur Hoogeveen

 

 TTV Emmen

 

2e plaats

Kaj Ronde

 

De Treffers

         

Beste twee Pupillen

     
 

1e plaats

Ryan Roordink

 

TTV Assen

 

2e plaats

Noa Zwiep

 

Reflex

         

Beste twee Welpen

     
 

1e plaats

Brent Ronde

 

De Treffers '70

 

2e plaats

Lucas Pekel

 

Reflex'65

         

Verenigingsbeker Jeugd

   
 

1e plaats

De Treffers '70

   
         
         

 

Zondag

       

Dubbels

       

Poule A

       
 

1e plaats

Janine Grootjans/Fleur Hoogeveen

 

TTV Emmen

 

2e plaats

Bob Eldering/Heleen Mulderij

 

TTV Assen

         

Poule B

       
 

1e plaats

Sven Arends/Mark Stoffers

 

De Treffers '70

 

2e plaats

Jarwin Posthuma/Tim Feijen

 

NATTC

         

Poule C

       
 

1e plaats

Thirza Hazeveld/Tessa Mennen

 

TTV Emmen

 

2e plaats

Mathias Dul/Jasper Dozeman

 

Dedemsvaart

         

Poule D

       
 

1e plaats

Justin de Lange/Nick Westerhof

 

Globe Houtafel

 

2e plaats

Paul Stadhouder/Evelien Petstra

 

Reflex'65

         

Verenigingsprijs

HouTafel

 

12 pt

Enkelspelen

     

Poule A

       
 

1e plaats

Bob Eldering

 

TTV Assen

 

2e plaats

Annemarie Zijnstra

 

De Treffers

 

3e plaats

Heleen Mulderij Roewen

 

TTV Assen

         

Poule B

       
 

1e plaats

Scholto ten Doornkaat

 

Globe Houtafel

 

2e plaats

Mike Jagt

 

De Treffers

 

3e plaats

Josepha Rudently

 

TTV Emmen

         

Poule C

       
 

1e plaats

Jonathan Bosma

 

Globe Houtafel

 

2e plaats

Daniel Tibben

 

Globe Houtafel

 

3e plaats

Bert Benjamins

 

Reflex'65

         

Poule D

       
 

1e plaats

Rick Tietema

 

NATTC

 

2e plaats

Richard van Schaik

 

TTV Emmen

 

3e plaats

Paul Stadhouders

 

Reflef '65

         

Poule E

       
 

1e plaats

Pelle Norder

 

TTV Assen

 

2e plaats

Gerrit Been

 

Globe Houtafel

 

3e plaats

Chris v/d Berg

 

De Treffers

         
         

Dames

       
 

1e plaats

Annemarie Zijnstra

 

De Treffers

 

2e plaats

Janine Grootjans

 

TTV Emmen

 

3e plaats

Heleen Mulderij Roewen

 

TTV Assen